Electrolux EAP450: czyste powietrze w Twoim domu

Jakub Kornacki
Electrolux EAP450: czyste powietrze w Twoim domu

Electrolux EAP450 to praktyczne urządzenie które będzie stało na straży jakości powietrza w Twoim domu. Funkcjonalny produkt wyróżnia się nowoczesnym, eleganckim wzornictwem.

0

Swoją skuteczność oraz wyjątkowe działanie Electrolux EAP450 zawdzięcza przede wszystkim pięciostopniowej filtracji powietrza Pure Source. Urządzenie w pięciu praktycznych krokach usuwa z zanieczyszczonego powietrza kurz, brud, pyłki oraz nieprzyjemne zapachy i zostawia nawet do 99,97% bardziej czyste powietrze. Przypomnijmy, że powietrze, którym oddychamy wpływa nie tylko na poprawę naszego samopoczucia, ale oddziałuje również na nasze zdrowie i życie.

mk1

Electrolux EAP450 zastosowano szereg zaawansowanych czujników, których główne zadanie polega na monitorowaniu jakości powietrza w czasie rzeczywistym. Na podstawie dokładnych pomiarów czujniki te samodzielnie podejmują decyzję o dostosowaniu parametrów pracy oczyszczacza do aktualnego stanu powietrza. Sercem urządzenia są filtr HEPA oraz filtr węglowy. Specjalny wskaźnik poinformuje użytkowników o konieczności wymiany tych filtrów.

mk

Electrolux EAP450 wyróżnia się nowoczesnym, bardzo eleganckim wzornictwem, które z łatwością wkomponuje się w każdego rodzaju wnętrze. Potwierdzeniem skutecznej pracy oraz wydajności oczyszczacza są przyznane mu rekomendacje światowych organizacji. Model uzyskał pochwałę Stowarzyszenia Astmy i Alergii oraz British Allergy Foundation (BAF).

Oczyszczacz powietrza Electrolux EAP450 można nabyć już od 1745 zł.

Źródło: Electrolux, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.