Electrolux EL7201A: lekki odkurzacz bezworkowy

Marek Cekaw
Electrolux EL7201A: lekki odkurzacz bezworkowy

Kupując odkurzacz do sprzątania domu o dużej powierzchni, szukamy urządzenia małego i lekkiego, którego używanie nie będzie wymagać wielkiego wysiłku. Oba te kryteria spełnia Electrolux EL7201A.

0

Jest to kompaktowy odkurzacz o masie około 10 kg, który mimo niewielkich rozmiarów oferuje funkcjonalność na wysokim poziomie. Wyposażono go w głowicę ProSwivel obracaną o 180 stopni, dysponującą dodatkowym podświetleniem ułatwiającym zauważanie wszystkich śmieci mogących znajdować się na podłodze. Głowica ze szczotką ma regulowaną wysokość, co pozwala łatwo dopasować odkurzacz do różnych rodzajów wykładzin.

Electrolux1

Dodatkowo producent zadbał o szeroką gamę dodatkowych akcesoriów, dzięki którym możemy nie tylko efektywnie sprzątać podłogi, a też kanapy, schody, a nawet odkurzać meble.

Electrolux2

Zaletą sprzętu jest również brak worka na śmieci. Gromadzą się w specjalnym pojemniku, z którego łatwo jest je wyrzucić do śmietnika. Takie rozwiązanie jest bardziej ekonomiczne, gdyż unikamy dodatkowych wydatków na zakup worków.

Electrolux3

Electrolux EL7201A ma wiele zalet, ale cena do nich raczej nie należy. Produkt kosztuje bowiem aż 245 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.