Electrolux PURE D9: odkurzacz ze specjalnym trybem prowadzenia

Jakub Kornacki
Electrolux PURE D9: odkurzacz ze specjalnym trybem prowadzenia

Electrolux PURE D9: jest najnowszym odkurzaczem, który został wyposażony w specjalny tryb manewrowania. Umożliwia on płynne omijanie przeszkód i jednocześnie zapewnia efektywne sprzątanie.

0

W nowym odkurzaczu producent zastosował szereg innowacyjnych rozwiązań, które mają w jak największym stopniu usprawnić proces sprzątania. Wykorzystano w nim między innymi innowacyjny system FlowMotion, dzięki któremu manewrowanie i omijanie wszelkiego rodzaju przeszkód nie stanowi żadnego problemu i przebiega bardzo sprawnie.

P047926_ORIGINAL

Electrolux PURE D9 jest bardzo wydajnym urządzeniem. Najwyższą skuteczność odkurzania zapewnia system PureFlow. Odkurzacz odznacza się klasą energetyczną A++AAA; oznacza to wysoką klasę energetyczną, a dodatkowo klasę A czyszczenia dywanów, podłóg twardych oraz reemisji kurzu.P048470_ORIGINAL

Electrolux PURE D9 jest również bardzo cichym urządzeniem. Cykl jego pracy oscyluje w granicach 66 dB. Odkurzacz ma rónież bardzo ciekawą, ergonomiczną konstrukcję. Na wyposażeniu zestawu znajdziemy uniwersalną ssawkę 3w1, która sprawdzi się na każdej powierzchni. Odkurzacz automatycznie dostosowuje poziom mocy do różnych rodzajów podłóg.

P046368_ORIGINAL

W Electrolux PURE D9 zastosowano worek s-bag, który skutecznie zatrzymuje kurz, by ten nie wydostawał się na zewnątrz. Innowacyjny uchwyt CleanLift został zaprojektowany w taki sposób, aby użytkownik bezproblemowo, a przede wszystkim higienicznie mógł wyrzucić worek z zanieczyszczeniami.

Odkurzacze Electrolux znajdziesz tutaj.

Źródło: Electrolux, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.