Electrolux Well S7: praktyczna myjka do okien

Jakub Kornacki
Electrolux Well S7: praktyczna myjka do okien

Electrolux Well S7 to najnowsza myjka do okien i powierzchni płaskich. Nowoczesne urządzenie pozwoli w wygodny, szybki, a przede wszystkim skuteczny sposób uporać się z niektórymi obowiązkami domowymi.

0

Mycie okien nie należy do najłatwiejszych obowiązków domowych. Czynność ta wymaga poświęcenia dużo czasu, jednakże od samego czasu dużo ważniejsza jest technika. Wielu z nas niejednokrotnie musiało powtarzać to uporczywe zadanie, ponieważ pozostałe na oknie smugi bądź zacieki nie były zadowalające. Myjka do okien i powierzchni płaskich Electrolux Well S7 jest idealnym rozwiązaniem, które skutecznie, a także błyskawicznie pomoże uporać nam się z tym obowiązkiem.my1

Electrolux Well S7 zastosowano specjalny system, który skutecznie eliminuje problem związany z wyciekiem wody w każdym położeniu urządzenia. Takie rozwiązanie sprawia, że użytkownicy mogą myć okna oraz dowolne powierzchnie płaskie w dowolny, najwygodniejszy dla siebie sposób. Producent podkreśla, że profesjonalne ściągacze wykonane z naturalnej gumy pozwolą cieszyć się efektem czystości trzykrotnie szybciej w porównaniu do konwencjonalnych rozwiązań.

my

Najnowsza myjka jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Jej ergonomiczny kształt umożliwia łatwe mycie nawet w trudno dostępnych miejscach. Duży zbiornik na brudną wodę nie wymaga częstego opróżniania, a dodatkowo został przeznaczony do mycia w zmywarce. 

P047298_ORIGINAL

W Electrolux Well S7 zastosowano wbudowany akumulator litowy TurboPower, dzięki któremu urządzenie może pracować bez przerwy nawet przez 90 minut. Warto również zwrócić uwagę na cichy cykl pracy myjki, który oscyluje w granicach 60 dB. Urządzenie sprawdzi się nie tylko jako produkt do mycia okien, ale również powierzchni płaskich, takich jak stoły, blaty, a także płytki ceramiczne.

my2

Na wyposażeniu zestawu znajdziemy dodatkowe akcesoria, które jeszcze bardziej usprawnią pracę urządzenia. Wśród nich są: kij teleskopowy pozwalający sięgnąć wysoko w trudne dostępne miejsca, a także zmienne końcówki, pas czy specjalistyczne płyny do mycia.

Myjki do okien znajdziesz tutaj.

Źródło: Electrolux, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.