Elegancka deszczownica od Cascada Showers

Marek Cekaw
Elegancka deszczownica od Cascada Showers

Fani deszczownic, mają do wyboru wiele różnych modeli, wyposażanych często w dodatkowe funkcje. Jednym z bardziej znanych producentów takiego sprzętu jest firma Cascada Showers, która stworzyła wersję sufitową.

0

Jeśli chcemy by nasza łazienka wyglądała bardziej elegancko, wówczas zamiast typowego prysznica montujemy deszczownicę. Jest to urządzenie prysznicowe, które dzięki dużej powierzchni, zapewnia nam imitację padającego deszczu. Jeśli w naszej łazience mamy naprawdę dużo miejsca, wówczas możemy zdecydować się na deszczownicę sufitową.

Cascada Showers 1

Taki produkt ma w swej ofercie firma Cascada Showers. Jej najnowsza deszczownica o wymiarach 600 x 800 m, zapewnia prawdziwy wodospad wody i może pracować w czterech trybach. W zależności od wybranej opcji, woda będzie wydobywać się z całej powietrzni urządzenia lub tylko ze środkowej części, będzie lecieć w dwóch dużych strumieniach, a ostatni tryb to duże strumienie wspomagane deszczem z całej powierzchni.

Cascada Showers 2

Produkt wykonany jest ze stali nierdzewnej, ma kolorowe podświetlenie LED oraz zdalne sterowanie funkcjami. Deszczownica Cascada Showers może być nasza już za 1850 dolarów.

Cascada Showers 3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.