Elegancki okap kominkowy Ciarko Mirage

Jakub Kornacki
Elegancki okap kominkowy Ciarko Mirage

Okap kominkowy Ciarko Mirage posiada minimalistyczną, bardzo elegancką stylistykę. Specjalnie zaprojektowana, skośna obudowa zapewnia użytkownikowi więcej miejsca oraz pełną swobodę ruchów.

0

Konstrukcja urządzenia w żaden sposób nie utrudnia użytkownikowi procesu przygotowywania potraw. Intuicyjna obsługa odbywa się za pomocą delikatnego sterownika SensorTouch. Zaawansowany, elektroniczny panel został umieszczony na frontowej części modelu. Produkt dostępny jest w dwóch wersjach, różniących się od siebie szerokością - użytkownik może wybrać 60- oraz 90-centymetrowy model. Urządzenie może pracować w trybie pochłaniacza, a także wyciągu.

Ciarko Mirage

Przednia część okapu Ciarko Mirage została wykonana z płaszczyzny czarnego szkła, pod którym umieszczono wloty. To właśnie przez nie wciągane są nieprzyjemne zapachy, wszelkie opary oraz zbędny tłuszcz. Producent zadbał o energooszczędne oświetlenie LED, które jest tanie w użytkowaniu, a także długoterminowe (użytkownik rzadko musi wymieniać żarówki). Czterostopniowy zakres prędkości umożliwia dostosowanie do aktualnych potrzeb. Produkt pobiera 242 W energii. Dodatkowo model został wyposażony w ciekawe funkcje, np. opcja czasowego wyłączenia.

Elegancki okap kominkowy Ciarko Mirage jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi około 1100 zł.

Źródło: własne, Ciarko, AGDLab.pl.
--
Chcesz być zawsze na bieżąco z najnowszymi informacjami z branży AGD, RTV i Foto/Wideo? Wejdź na profil AGDLab.pl na Facebooku.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.