Elekin: inteligentne gniazdko elektryczne

Marek Cekaw
Elekin: inteligentne gniazdko elektryczne

Firma Elekin oferuje nam możliwość unowocześnienia posiadanego sprzętu elektronicznego i AGD, dając nam możliwość zdalnej jego kontroli. Umożliwia to najnowszy model inteligentnego gniazdka elektrycznego z wbudowanym WiFi.

0

Dzięki producentom akcesoriów, użytkownicy pragnący mieć w domu inteligentny sprzęt, nie muszą już wymieniać wszystkich posiadanych urządzeń na nowe modele. Wystarczy zakupić inteligentne gniazdko, których na rynku jest coraz więcej. Taki gadżet, dzięki bezprzewodowej łączności pozwala nam zdalnie kontrolować działanie podpiętych do niego urządzeń.

elekin1

Jeden z nowych produktów tego typu proponuje nam firma Elekin. Jej gniazdko dysponuje wbudowanym WiFi, które łączy się z naszą domową siecią. Przy pomocy aplikacji na smartfona, użytkownik zyskuje większą kontrolę nad podłączonymi do gniazdka urządzeniami. Może nie tylko ręcznie je włączać lub wyłączać, ale też ustawiać harmonogram pracy. Dodatkowo, sterowanie może odbywać się poprzez jednego z cyfrowych asystentów, takich jak Amazon Alexa lub Google Assistant, a kolejną zaletą produktu są dwa porty USB do ładowania urządzeń mobilnych.

elekin2

Gniazdko oferowane jest w kolorze białym i dostępne w cenie 18,99 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.