Epic Event: kieszonkowy projektor HD

Marek Cekaw
Epic Event: kieszonkowy projektor HD

Rynek kieszonkowych projektorów rozwija się w coraz szybszym tempie i w sprzedaży pojawiają się wciąż nowe modele, które oferują spore możliwości. Jednym z takich produktów jest Epic Event.

0

Epic Event to projekt realizowany na platformie Indiegogo, gdzie konstruktorzy zbierają pieniądze na masową produkcję tego sprzętu. Gotowe urządzenie ma pojawić się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu i będzie oferowane w cenie 419 dolarów.

Nie jest to jednak stacjonarny projektor, z którego możemy korzystać w domu, lecz urządzenie kieszonkowe, zaprojektowane przede wszystkim do różnego rodzaju prezentacji poza biurem. Sprzęt wyświetla obraz w rozdzielczości 1280 x 800 pikseli, oferując jasność na poziomie 300 lumenów. Maksymalna przekątna ekranu wynosi natomiast 150", więc prezentacja lub wyświetlany film będą doskonale widoczne również w przypadku większej liczby widzów. Naturalnie aby zapewnić produktowi pełną mobilność, projektor wyposażono we wbudowany akumulator, który na jednym ładowaniu będzie go zasilał przez imponujące 3 godziny.

Dodatkowym atutem Epic Event jest wbudowane WiFi, więc możliwe jest przesyłanie obrazu drogą radiową. I to z wielu różnych urządzeń, gdyż projektor jest kompatybilny ze smartfonami na Androidzie oraz iOS, a także konsolami PS3, PS4, Xbox 360 i Xbox One, więc może służyć także do zabawy.

Więcej informacji na temat sprzętu uzyskacie na stronie Indiegogo. Tam też możecie go zamówić.

Epic Event1

Źródło: Indiegogo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.