Epson EH-TW9300W najlepszym projektorem do kina domowego

Jakub Kornacki
Epson EH-TW9300W najlepszym projektorem do kina domowego

Epson EH-TW9300W został wyróżniony przez Europejskie Stowarzyszenie Obrazu i Dźwięku (EISA). Produkt został uznany jako najlepszy projektor do kina domowego 2017-2018.

0

Epson EH-TW9300W jest jednym z najbardziej zaawansowanych projektorów multimedialnych w bogatej i cenionej ofercie producenta. Urządzenie zostało przystosowane do obsługi standardów Full HD, UHD BD i HDR. Model automatycznie optymalizuje słabsze jakościowo materiały do jakości 4K bądź maksymalnie do niej zbliżonej.

eh-tw9300w_.jpg

Epson EH-TW9300W oferuje możliwość współpracy z różnymi sygnałami źródłowymi. Najciekawszą i najbardziej popularną formą strumieniowania sygnału w przypadku tego urządzenia jest nadajnik 4K WiHD. Dzięki niemu istnieje możliwość bezprzewodowego nadawania sygnału np. z urządzeń mobilnych.

Nagrody EISA są szanowanym w branży wyznacznikiem dobrych produktów. Nagroda przyznana modelowi EH-TW9300W jest wyrazem uznania naszego doświadczenia w produkcji projektorów o wysokiej jakości. Epson czerpie dumę ze swojego przywództwa w dziedzinie technologii projekcyjnej i kina domowego – powiedział Jakub Łapiński, Business Account Manager w firmie Epson.

Źródło: Epson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.