Eufy RoboVac 11: tani odkurzacz automatyczny

Marek Cekaw
Eufy RoboVac 11: tani odkurzacz automatyczny

Firma Eufy wprowadza na rynek przystępny cenowo odkurzacz autonomiczny. Model RoboVac 11 jest nie tylko bardzo niski, co ułatwia sprzątanie pod meblami, ale też wyposażono go w filtry HEPA oraz zaawansowane sensory pozwalające mu omijać przeszkody.

0

Jeszcze do niedawna automatyczne odkurzacze samodzielnie sprzątające podłogi w naszym domu, były urządzeniami niezwykle kosztownymi i stać było na nie raczej niewielu konsumentów. Rozwój tej technologii sprawił jednak, że w sklepach zaczęły pojawiać się modele znacznie bardziej przystępne cenowo.

Eufy RoboVac 11 1

Jednym z nich jest RoboVac 11 firmy Eufy. Produkt wyposażono w dwie obrotowe szczotki rozmieszczone po obu stronach obudowy, które zgarniają znajdujący się na podłodze brud, zaś trzecia szczotka, wprowadza go następnie bezpośrednio do tunelu ssącego. Taka kombinacja sprawia, że odkurzacz z łatwością zgarnie nawet najmniejsze drobinki kurzu oraz innych nieczystości.

Eufy RoboVac 11 2

Sprzęt dysponuje również inteligentnym systemem nawigacyjnym, który nie tylko pozwala zaplanować najbardziej efektywną trasę sprzątania, ale także umożliwia omijanie przeszkód oraz samodzielny powrót do stacji dokującej, gdy bateria będzie bliska wyczerpania. Jest ona przy tym bardzo pojemna, gdyż wystarcza na 1,5 godziny ciągłej pracy.

Odkurzacz może z powodzeniem wspinać się na grubsze dywany, zaś niewielka jego wysokość sprawia, że z łatwością wjedzie pod szafki oraz kanapy, usuwając znajdujące się tam zanieczyszczenia. Natomiast wciągane przez niego powietrze, przepuszczane jest przez filtry HEPA, które dodatkowo zatrzymują drobinki kurzu.

Eufy RoboVac 11 dostępny jest w cenie 220 dolarów.

Źródło: Coolest-gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.