Everdure Cube: przenośny grill węglowy

Marek Cekaw
Everdure Cube: przenośny grill węglowy

Za oknem jest już ciepło, więc coraz więcej osób spędza wolne weekendy przy grillu. Jeśli nie posiadacie jeszcze odpowiedniego sprzętu, to warto zainteresować się najnowszym modelem przenośnego grilla Everdure Cube.

0

Produkt firmy Everdure, to idealny produkt do organizowania niewielkich przyjęć w gronie przyjaciół, który pozwala przygotować im smaczny posiłek. Produkt o wymiarach 34,8 x 42,4 x 23,1 cm oraz masie 0,44 kg jest urządzeniem lekkim i kompaktowym, więc można go z łatwością przenieść do ogrodu lub zabrać ze sobą na biwak poza domem. A jego transport dodatkowo ułatwiają zintegrowane z obudową uchwyty.

Everdure Cube1

Grill dysponuje chromowanym rusztem, który oferuje 745 cm kw. powierzchni do pieczenia. Natomiast palenisko pokryte zostało ceramiką, wyposażoną dodatkowo w osłonę termiczną chroniącą przed oparzeniem. Dodatkowym plusem jest zintegrowana tacka na posiłki, wykonana z plastiku przeznaczonego do kontaktu z żywnością oraz bambusowa deska do krojenia.

Everdure Cube3

Everdure Cube kosztuje 199 dolarów, co nie jest kwotą małą. W zamian otrzymujemy jednak solidnie wykonany grill przenośny, który będzie nam służył przez lata.

Everdure Cube2

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.