Exposure XM HP: nowy model wzmacniacza słuchawkowego

Marek Cekaw
Exposure XM HP: nowy model wzmacniacza słuchawkowego

Firma Exposure Electronics rozszerza linię wzmacniaczy z rodziny XM. Producent zaprezentował właśnie zupełnie nowy wzmacniacz słuchawkowy XM HP, wyposażony w rozbudowane obwody zaprojektowane do słuchawek o niskiej impedancji.

0

Firma Exposure zajmująca się produkcją wysokiej klasy sprzętu hi-fi, pokazała już wcześniej kilka nowych produktów z serii XM, które trafią w tym roku do sklepów. Wśród nich znajdziemy m.in., monofoniczny wzmacniacz XM3, zintegrowany wzmacniacz XM5 oraz przedwzmacniacz XM7.

Teraz przedsiębiorstwo zaprezentowało nowy produkt w postaci wzmacniacza słuchawkowego XM HP. Jest to modyfikacja modelu XM7, zaprojektowana do obsługi słuchawek i wyposażona w obwody wspierające sprzęt o niskiej impedancji.

Produkt dysponuje zestawem gniazd, składającym się z 6,3 mm jacka oraz XLR, co umożliwia równoczesne podłączenie dwóch słuchawek. Dodatkowo ma oddzielne wyjście przedwzmacniacza, pozwalające podpiąć wzmacniacz mocy lub parę aktywnych głośników. Producent zadbał też o gniazdo z ruchomym magnesem służące do podłączenia gramofonu, zaś dwa analogowe wejścia pozwalają podłączyć analogowe źródła dźwięku. Exposure XM HP obsługuje pliki o rozdzielczości 24-bity/192 kHz, a dodatkowo z nośników USB można odtwarzać pliki DSD64.

Produkt jest już dostępny w sprzedaży i można do kupić w cenie 1300 funtów. Exposure XM HP dostępny jest w wersji wykończonej na kolor czarny lub tytanowy.

Exposure XM HP1

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.