FIBARO Wall Plug: inteligentny włącznik/wyłącznik urządzeń elektrycznych

Jakub Kornacki
FIBARO Wall Plug: inteligentny włącznik/wyłącznik urządzeń elektrycznych

FIBARO Wall Plug w wersji EU WiFi/BLE HomeKit jest pierwszym tego typu urządzeniem na świecie. Inteligentny włącznik i wyłącznik urządzeń elektrycznych obsługuje komunikację bezprzewodową, dzięki czemu może być zarządzany z poziomu aplikacji mobilnej.

0

Zdalnie sterowany włącznik i wyłącznik urządzeń elektrycznych FIBARO Wall Plug został wyposażony w ciekawą funkcję pomiaru zużywanej energii. Nowe urządzenie w formie przejściówki podłącza się bezpośrednio do gniazda zasilającego, dzięki czemu w prosty i wygodny sposób można bezprzewodowo zarządzać pracą dowolnych urządzeń elektrycznych. WALLPLUG00002

FIBARO Wall Plug w wersji EU WiFi/BLE HomeKit wykorzystuje protokoły WiFi oraz Bluetooth, przez króre komunikuje się bezprzewodowo z chmurą firmy Apple. Ważnym czynnikiem jest fakt, iż nowy produkt nie potrzebuje pośrednictwa centralki systemu smart home do prowadzenia zdalnej kontroli nad pracą poszczególnych urządzeń elektrycznych.

Kontrola nad pracą urządzeń elektrycznych podłączonych do FIBARO Wall Plug jest prosta i możliwa w każdej chwili. To wszystko dzięki dedykowanej aplikacji instalowanej na wybrane urządzenia mobilne. Inteligentne urządzenie poinformuje również użytkownika w nietypowych sytuacjach, np. w chwili wystąpienia przerwy w dostawie prądu bądź awarii lodówki. HK-Wall-Plug-E-Right

FIBARO Wall Plug jest prostym w obsłudze urządzeniem, które nie wymaga montażu, posiadania specjalistycznych narzędzi czy wiedzy technicznej o elektryce. Produkt może współpracować z innymi urządzeniami wchodzącymi w skład systemu smart home FIBARO. W ten sposób inteligentne urządzenie automatycznie utnie przepływ prądu w chwili wykrycia zalania wodą przez inteligentny czujnik marki FIBARO.

Inteligentny włącznik i wyłącznik urządzeń elektrycznych FIBARO Wall Plug zakupisz już od 266 zł.

Źródło: Fibar Group, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.