FeiyuTech G6: gimbal ręczny do kamer sportowych

Jakub Kornacki
FeiyuTech G6: gimbal ręczny do kamer sportowych

FeiyuTech G6 to gimbal ręczny, który został zaprojektowany z myślą o wykorzystaniu z kamerami sportowymi, dlatego jest bardzo wytrzymały i przystosowany do ekstremalnych warunków pracy.

0

Gimbal ręczny FeiyuTech G6 do kamer sportowych_01_HDFeiyuTech G6 oferuje trzyosiową stabilizację obrazu, dzięki której użytkownik może tworzyć płynne i pozbawione drgań ujęcia nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach. Producent zastosował poprawiony algorytm, który w połączeniu z wydajnym akumulatorem wydłuża czas pracy gimbala na jednym ładowaniu nawet do 12 godzin. Model został zaprojektowany z myślą o współpracy z kamerami sportowymi GoPro Hero 6 / Hero 5 / Hero 4 / Hero 3+ / Hero 3 / Yi 4K / AEE oraz innymi kamerami o podobnych wymiarach. Gimbal ręczny FeiyuTech G6 do kamer sportowych_04_HD

FeiyuTech G6 wyróżnia się zwiększonym momentem obrotów silników, dzięki czemu stabilizator działa płynniej i bardzo szybko reaguje na wszelkiego rodzaju wstrząsy. Ramiona nowego urządzenia zostały zaprojektowane w taki sposób, aby w żadnym stopniu nie zasłaniały ekranu kamery, a użytkownik miał możliwość podglądu ekranu. FeiyuTech G6 oferuje szeroki zakres rotacji osi (360° dla osi Pan i Tilt oraz 320° dla osi Roll).

Gimbal ręczny FeiyuTech G6 do kamer sportowych_09_HD

Gimbal oferuje trzy tryby pracy, w których kamera skierowana jest nieruchomo w jedną stronę lub płynnie podąża za ruchem operatora. Ustawienie kamery w pożądanej pozycji umożliwia praktyczny joystick. Na szczególną uwagę zasługuje tryb auto panoramy, który pozwala na zaprogramowanie złożonej sekwencji ruchu gimbala.

Gimbale FeiyuTech znajdziesz tutaj.

Źródło: FeiyuTech, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.