Fellow Stagg: funkcjonalny driper do kawy

Marek Cekaw
Fellow Stagg: funkcjonalny driper do kawy

Firma Fellow Stagg wprowadziła na rynek nowy model zaparzacza do kawy metodą drippingu, czyli powolnego kapania napoju. Sprzęt jest bardzo prosty w obsłudze, choć nie należy do tanich.

0

Kawę parzyć można na różne sposoby, a jednym z nich jest metoda drippingu, zdobywająca coraz więcej zwolenników. To powolne kapanie napoju, przesączanego przez specjalny filtr. Taki sposób ma wiele zalet, gdyż w przeciwieństwie do tradycyjnego parzenia unika się goryczy w napoju oraz zmniejsza jego kwaśność.

Fellow Stagg 1

Jednym z producentów urządzeń do takiego parzenia kawy jest Fellow Stagg, który wprowadził na rynek nowy model dripea. Urządzenie ma niewielką masę i bardzo minimalistyczne wzornictwo, z wykończeniem w czarnym macie. A dzięki małym rozmiarom, gdy driper nie jest aktualnie używany, łatwo go schować w kuchennych szafkach.

Fellow Stagg 2

Specjalny filtr z 10 otworami, wraz z papierowym filtrem pozwala przesączać się napojowi do szklanego pojemnika. Jego moduł ma podwójne ścianki wykonane ze stali nierdzewnej, izolowane próżnia, dzięki czemu doskonale trzyma temperaturę, zapobiegając jej utracie podczas procesu parzenia. Znajdujący się poniżej szklany pojemnik, również posiada podwójne ścianki, chroniące użytkownika przed wysoką temperaturą płynu.

Fellow Stagg 3

Driper oferowany jest w cenie 69 dolarów.

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.