Fender Pro In-Ear Monitors: nowa rodzina słuchawek dokanałowych

Marek Cekaw
Fender Pro In-Ear Monitors: nowa rodzina słuchawek dokanałowych

Fender to firma, która markę wyrobiła produkując wysokiej klasy gitary oraz wzmacniacze, a od jakiegoś czasu oferuje swym klientom również dobrej jakości słuchawki. Teraz wprowadza na rynek aż pięć nowych modeli dokanałowych monitorów wyposażonych w mocne przetworniki oraz obudowy produkowane w technologii druku 3D.

0

Nowa rodzina składa się z pięciu modeli dostępnych w cenach od 99,99 do 499,99 dolarów, więc każdy odbiorca znajdzie produkt idealnie pasujący do jego preferencji, zarówno w zakresie jakości dźwięku, jak i ceny.

Najtańszym modelem w nowej rodzinie jest Fender DXA1, wyposażony w 8,5 mm przetworniki wykonane z tytanu, które pracują w paśmie od 14 Hz do 22 kHz, a ich czułość wynosi 116 dB @ 1mW. Ten produkt ma uniwersalny kształt, który jak zapewnia producent, pasuje dla 95% użytkowników. Dodatkowo, kabel wykonany z niskotlenowej, posrebrzanej miedzi, jest odłączany, co znacznie minimalizuje ryzyko jego uszkodzenia.

fender2

Oczko wyżej jest kosztujący 199,99 dolarów model Fender DXA2. Zastosowano w nim 9,25 mm przetworniki wyposażone w magnesy wykonane metali ziem rzadkich, których pasmo przenoszenia wynosi od 6 Hz do 23 kHz. Producent zainstalował w nich także specjalny port basowy, który powinien zapewnić lepszą emisję tonów niskich.

fender3

Za 299,99 dolarów dostaniemy model Fender DXA5, który również ma port basowy, jednak w podwójnej wersji. Przetworniki legitymują się pasmem przenoszenia od 19 Hz do 21 kHz oraz czułością na poziomie 120dB @1mW, zaś przewód również jest odłączany.

fender4

399,99 dolarów należy zapłacić za model Fender DXA6 wyposażony w pojedynczy tweeter HDBA. Specjalnie zaprojektowane przetworniki z magnesów wykonanych z metali ziem rzadkich, mają średnicę 9,25 mm i pracują w paśmie od 6 Hz do 22 kH, przy czułości 109dB @1mW.

fender5

Najdroższym modelem z nowej rodziny jest kosztujący 499,99 Fender DXA7. Dysponuje podwójnymi tweeterami HDBA oraz 9,25 mm przetwornikami wraz z portem basowym, pracującymi w paśmie 6 Hz - 24 kHz przy czułości 110dB @1mW.

fender6

Wymienione modele słuchawek zakupić można bezpośrednio na stronie producenta.

fender1

Źródło: Slashgear.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.