Fender: wzmacniacz gitarowy z technologią Bluetooth

Marek Cekaw
Fender: wzmacniacz gitarowy z technologią Bluetooth

Firma Fender, znany producent wzmacniaczy gitarowych, chce przekonać do swych produktów młodsze pokolenie użytkowników. Planuje więc stworzyć nowoczesny wzmacniacz gitarowy, wyposażony w technologię Bluetooth, umożliwiającą współpracę z dedykowaną aplikacją mobilną. 

0

Fender, który od lat oferuje wysokiej klasy wzmacniacze gitarowe, aby zachować swój dotychczasowy udział w rynku, musi znacznie unowocześnić oferowane produkty. Firma planuje więc wprowadzić do nich nieco nowoczesnej technologii, mając nadzieję, że w ten sposób uda się wzbudzić zainteresowanie młodszego pokolenia, wychowanego na smartfonach.

Producent zapowiedział więc stworzenie dedykowanej aplikacji mobilnej współpracującej z instrumentami muzycznymi, a dodatkowo pracuje nad nowym wzmacniaczem gitarowym, który pojawi się na rynku w przyszłym roku. Produkt na być wyposażony w technologię Bluetooth, co umożliwi gitarzyście podpięcie go do smartfona wyposażonego w dedykowaną aplikację. Dzięki temu będzie można emulować dźwięki najsławniejszych gitarzystów.

Fender pracuje także nad kolejnymi aplikacjami, które ułatwią naukę gry na gitarze, jej strojenie, a także zaoferują wiele innych możliwości.

Zapowiedziane produkty trafią na rynek już w przyszłym roku, choć na razie Fender nie podał przybliżonej daty ich premiery.

Fender1

Źródło: Engadget.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.