Ferguson Smart EYE 200 IP Cam: monitoring wewnątrz budynku

Jakub Kornacki
Ferguson Smart EYE 200 IP Cam: monitoring wewnątrz budynku

Ferguson Smart EYE 200 IP Cam jest wysokiej jakości kamerą IP, która została przeznaczona do monitoringu wewnątrz budynku. Urządzenie oferuje szeroką funkcjonalność.

0

Niewielkich rozmiarów kamera Ferguson Smart EYE 200 IP Cam rejestruje obraz wideo o wysokiej rozdzielczości Full HD. Urządzenie zostało wyposażone w dwa silniki, dzięki którym istnieje możliwość zdalnego obracania obiektywu kamery zarówno w pionie, jak i w poziomie. Takie rozwiązanie pozwala na objęcie monitoringiem znacznie większej powierzchni w porównaniu do kamery statycznej, która umożliwia rejestrowanie jednego kadru przestrzeni.

Dwudrożny przesył dźwięku stwarza możliwość odbierania głosu z miejsca, w którym ustawiony jest monitoring. Oprócz tego kamera pozwala na wysyłanie komunikatów, a także ostrzeżeń w przypadku jakiegokolwiek zagrożenia, np. w przypadku wykrycia ruchu. Dzięki specjalnemu systemowi Night Vision możemy liczyć na oświetlenie nawet najbardziej zaciemnionego miejsca przy użyciu diod LED. vm

Kamera IP wykorzystuje wbudowane łącze Ethernet, które zapewnia stałe połączenie z siecią internetową. Takie rozwiązanie stwarza możliwość podglądu na żywo obrazu w monitorowanym pomieszczeniu przy użyciu gadżetów mobilnych, np. telefonu lub smartfona z preinstalowaną dedykowaną aplikacją.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.