Ferguson SmartHome FS1DB: wideodomofon HD z Wi-Fi

Jakub Kornacki
Ferguson SmartHome FS1DB: wideodomofon HD z Wi-Fi

Ferguson SmartHome FS1DB jest najnowszym produktem przeznaczonym do wykorzystania w inteligentnym domu. Zaawansowany wideodomofon pozwala nie tylko usłyszeć, ale również i zobaczyć gościa.

1

Ferguson SmartHome FS1DB jest inteligentnym urządzeniem, który łączy w sobie funkcjonalność dwóch produktów. Z jednej strony jest przydatnym dzwonkiem do mieszkania, a z drugiej - kamerą, dzięki której domownicy mogą zobaczyć, kto próbuje się dostać do ich mieszkania. Zaawansowane technologicznie urządzenie stwarza możliwość natychmiastowego podglądu na żywo. Dzięki termu użytkownicy mogą zobaczyć, kto do nich przyszedł podczas ich nieobecności w domu.Ferguson-SmartHome-Doorbell_HD_WiFi_FS1DB-foto1-net

Ferguson SmartHome FS1DB wyposażono w moduł łączności bezprzewodowej Wi-Fi. To właśnie stałe łącze internetowe umożliwia na nawiązanie stałego kontaktu pomiędzy tym urządzeniem, a gadżetem mobilnym użytkownika. Zwrotne połączenie audio stwarza możliwość przeprowadzenia dialogu z osobą, która dzwoni do domofonu, nawet jeśli domownik znajduje się poza mieszkaniem.Ferguson-SmartHome-Doorbell_HD_WiFi_FS1DB-foto2-net

Ferguson SmartHome FS1DB oferuje łączność bezprzewodową, jednak istnieje również możliwość kablowego połączenia Ethernet. Zaawansowane technologicznie urządzenie spełnia normy wodoodporności i pyłoszczelności IP66, dzięki czemu może pracować w każdych warunkach pogodowych. Wbudowana kamera została wyposażona w dobry jakościowo obiektyw o szerokim kącie widzenia 135o, który rejestruje obraz o rozdzielczości HD 720p.

Wideodomofon Ferguson SmartHome FS1DB wyceniono na 444 zł.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

tfrankowski00

Mam pytanie - czy taki zestaw sprawdzi się na większą odległość. W tym artykule http://trans-sat.pl/wideodomofony-bezprzewodowe,3 podają, iż zasięg to góra 50m. A jak wiadomo jest zawsze podawana górna granica możliwości urządzenia. Mam dom i sporą działkę, więc 50m będzie za mało.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.