Ferguson Vibro Stereo: uniwersalny głośnik mobilny

Jakub Kornacki
Ferguson Vibro Stereo: uniwersalny głośnik mobilny

Ferguson Vibro Stereo jest kolejnym z najnowszych głośników przenośnych, który właśnie pojawił się w ofercie producenta. Funkcjonalne urządzenie wykorzystuje wiele zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

0

Ferguson Vibro Stereo współpracuje z dowolnymi odtwarzaczami muzycznymi za pomocą technologii Bluetooth w wersji 4.1. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono również standardowe wejście liniowe AUX, poprzez które istnieje możliwość przewodowego podłączenia dowolnego urządzenia grającego wyposażonego w standardowe wejście słuchawkowe.fvs1

Ferguson Vibro Stereo wyposażono w mikrofon, dzięki któremu istnieje możliwość prowadzenia wysokiej jakości połączeń telefonicznych i używania głośnika jako zestawu głośnomówiącego. Producent zastosował w urządzeniu wydajny akumulator litowo-jonowy. Szacuje się, że w pełni naładowana bateria pozwoli na odtwarzanie ulubionych plików muzycznych przez sześć godzin.fvs2Ferguson Vibro Stereo posiada ciekawe wzornictwo oraz niewielkie rozmiary, dzięki czemu może być idealnym towarzyszem każdej wyprawy. Model został wykonany z wysokiej jakości aluminium odpornego na uszkodzenia mechaniczne. Całkowita moc, jaką dysponuje ten niewielki głośniczek wynosi 20 W RMS.

 Głośnik bezprzewodowy Ferguson Vibro Stereo jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 245 zł.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.