Ferguson i300: funkcjonalne radio internetowe

Jakub Kornacki
Ferguson i300: funkcjonalne radio internetowe

Radio cyfrowe DAB+ Ferguson i300 jest najnowszym urządzeniem w ofercie producenta. Zaawansowane urządzenie z dostępem do sieci internetowej zostało wyposażone w wiele ciekawych rozwiązań oferujących sporą funkcjonalność.

0

Na pierwszy rzut oka Ferguson i300 prezentuje się stylowo i nowocześnie. Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach: jasnej i ciemnej, aby każdy z nas mógł dopasować odbiornik do swojego wnętrza. Na froncie radia widnieje duży, kolorowy wyświetlacz, który pełni wiele funkcji, a dodatkowo informuje o aktualnym trybie działania. Na dolnym panelu umieszczono przyciski funkcyjne.

Ferguson-i300B-foto1-net

Ferguson i300 wyróżnia się na tle konkurencyjnych urządzeń to z pewnością wysokiej jakości, mocne i stereofoniczne głośniki typu bass-reflex. Producent zapewnia, że są one w stanie klarować czysty, dobrze brzmiący dźwięk z uwydatnieniem niskich tonów i bez jakichkolwiek zniekształceń i zakłóceń sygnałowych. 

Ferguson-i300B-foto2-net

Ferguson i300 jest zaawansowanym radioodbiornikiem, który oferuje nam możliwość odsłuchu ponad 16 000 rozgłośni internetowych z całego świata. Wbudowany moduł technologii bezprzewodowej Bluetooth stwarza możliwość zdalnego przesyłu ulubionych plików muzycznych z wybranych odtwarzaczy mobilnych. Producent zastosował tunery DAB, DAB+ i FM z RDS. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono moduł Wi-Fi, a także dedykowaną aplikację mobilną do bezprzewodowego zarządzania radioodbiornikiem. 

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.