Ferguson i400s: funkcjonalne radio internetowe

Jakub Kornacki
Ferguson i400s: funkcjonalne radio internetowe

Radio internetowe Ferguson i400s to prawdziwa gratka dla fanów muzyki. Funkcjonalny produkt jest wszechstronnym urządzeniem, które oferuje możliwość strumieniowania muzyki na wiele przeróżnych możliwości.

0

Na pierwszy rzut oka Ferguson i400s wyróżnia się kompaktową konstrukcją z ciekawym wzornictwem. Model oferowany jest w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej oraz jaśniejszej, która imituje prawdziwe drewno. Do dyspozycji użytkowników przeznaczono duży, kolorowy wyświetlacz, który pełni dużo funkcji. Odbiornik może być obsługiwany przy użyciu pilota zdalnego sterowania bądź dedykowanej aplikacji na wybrane urządzenia mobilne dostępnej dla iOS i Androida.

Jedną z nowości, która wyróżnia Ferguson i400s na tle poprzednich radioodbiorników, jest przede wszystkim obsługa serwisu muzycznego Spotify Connect. Inżynierowie wyszli ku zapotrzebowaniu klientów, którzy prosili, by radioodbiorniki marki Ferguson oferowały im dostęp do internetowych bibliotek muzycznych.

Ferguson i400s wyposażono w tuner radiowy DAB, DAB+ i FM z RDS, dzięki którym można zyskać nieograniczony dostęp do ponad 40 000 internetowych rozgłośni radiowych. Nie zapomniano również o zastosowaniu napędu płyt kompaktowych CD-Player. Dźwięk może być strumieniowany bezprzewodowo z poziomu wybranych urządzeń mobilnych za pośrednictwem technologii Bluetooth.

Radio internetowe Ferguson i400s jest dostępne w sprzedaży w cenie 838 zł.

Źródło: Ferguson, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.