Fibaro na IFA 2017

Jakub Kornacki
Fibaro na IFA 2017

Podczas Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej IFA 2017 nie mogło zabraknąć marki FIBARO. Producent specjalizujący się w zintegrowanych systemach automatyki domowej zaprezentował swoje nowe rozwiązania.

0

Do bogatego portfolio marki FIBARO dołączą dwa nowe produkty: FIBARO Intercom oraz FIBARO Radiator Thermostat (Głowica Termostatyczna). Pierwsze urządzenie ma zastąpić pracę przestarzałych domofonów, natomiast drugie ułatwi zarządzanie ogrzewaniem w domu i pozwoli na oszczędności.

FIBARO Intercom jest nowoczesnym domofonem, który umożliwia przeprowadzenia video-rozmowy pomiędzy domownikiem, a osobą, która dzwoni do mieszkania. Jedną z najważniejszych cech nowego produktu jest możliwość skonfigurowania go z wybranymi urządzeniami mobilnymi i odbierania domofonu nawet podczas nieobecności domowników w mieszkaniu. Szerokie pole widzenia zapewnia zamontowana w domofonie kamera o kącie widzenia 180o i rozdzielczości Full HD. Wbudowane diody IR oferują wyraźny podgląd nawet podczas całkowitej ciemności. 

Głowica termostatyczna FIBARO Radiator Thermostat może okazać się bardzo dobrym rozwiązaniem podczas nadchodzącego sezonu grzewczego. Łatwy w montażu produkt umożliwia dostosowanie parametrów ogrzewania do indywidualnych zapotrzebowań domowników. Zaawansowane technologicznie urządzenie zostało wyposażone w system czujników, których zadanie polega na monitorowaniu temperatury w każdym czujniku i ewentualne włączanie/wyłączanie grzejnika w danym pomieszczeniu w przypadku wykrycia np. otwartego okna. Takie rozwiązanie pozwala na oszczędności. Produktem można sterować zdalnie z poziomu aplikacji na wybrane urządzenia mobilne.

Źródło: FIBARO, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.