Fiio M7: odtwarzacz przenośny do muzyki wysokiej rozdzielczości

Marek Cekaw
Fiio M7: odtwarzacz przenośny do muzyki wysokiej rozdzielczości

Chińska firma Fiio zaprezentowała zupełnie nowy model przenośnego odtwarzacza muzyki w wysokiej rozdzielczości. Produkt o nazwie M7 ma nie tylko stylowe wzornictwo, ale też bardzo przydatne złącze USB-C oraz ekran dotykowy pozwalający kontrolować jego wszystkie funkcje.

0

Coraz więcej fanów słuchania muzyki w formatach wysokiej rozdzielczości sprawia, że producenci sprzętu stale wprowadzają na rynek odpowiednie odtwarzacze. Jednym z najnowszych tego typu urządzeń, przeznaczonych do użytku poza domem, jest Fiio M7.

Produkt chińskiej firmy ma bardzo stylowe wzornictwo oraz wysoką funkcjonalność. Wyposażono go zarówno w 3,2" dotykowy wyświetlacz o rozdzielczości 480 x 800 pikseli oraz fizyczne przyciski służące do sterowania poszczególnymi opcjami. Zaletą sprzętu jest ponadto złącze USB-C, umożliwiające podłączenie kompatybilnych słuchawek.

fiio_M7_1

Sercem urządzenia jest opracowany przez Samsunga procesor Exynos 7270, wspierany przez układ ESS Sabre 9018. Dzięki temu odtwarzacz wspiera kodeki LDAC oraz aptX HD, zaś muzyka przechowywana jest w 2 GB zintegrowanej pamięci, którą można rozszerzyć do 512 GB. Dużym atutem odtwarzacza jest także bateria, która na jednym ładowaniu wystarczy na 20 godzin pracy. Natomiast w trybie czuwania urządzenie będzie działać do 40 dni.

fiio_M7_2

Fiio M7 dostępny jest w kolorze czarnym oraz srebrnym, zaś na rynku amerykańskim oferowany jest w cenie 200 dolarów.

Źródło: Fiio.net

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.