Flang: przenośny odtwarzacz z własną stacją dokującą

Marek Cekaw
Flang: przenośny odtwarzacz z własną stacją dokującą

Rynek przenośnych odtwarzaczy obsługujących formaty wysokiej rozdzielczości, nie jest może bogaty, ale fan słuchania muzyki poza domem, ma szansę znaleźć dla siebie coś ciekawego. Jednym z produktów wartych zainteresowania jest Flang.

0

Flang to przenośny odtwarzacz muzyczny, stworzony do współpracy z bezstratnymi formatami audio. Dodatkowo sprzęt posiada dedykowaną stację dokującą pełniącą funkcję głośnika, umożliwiającego słuchanie muzyki w większym gronie osób.

Odtwarzacz jest dość kompaktowy i ma minimalistyczną stylistykę. Producent zadbał jednak nie tylko o wygląd sprzętu, ale również jego funkcjonalność. Na przednim panelu znajduje się spora liczba przycisków oraz joystick przeznaczony do sterowania funkcjami.

Flang1

Urządzenie ma także wyjście słuchawkowe oraz wyjście liniowe i współpracuje z różnymi rodzajami słuchawek i głośników, wykorzystując zaawansowany system filtrowania, który zapewnia silniejszy sygnał dla wzmacniacza. Na liście obsługiwanych formatów znajdziemy WAV, APE, FLAC, WMA oraz MP3, natomiast wbudowana bateria zapewnia do 12 godzin pracy na jednym ładowaniu.

Flang2

Dodatkowym elementem wyposażenia Flanga jest stacja dokująca, do której odtwarzacz podpinany jest poprzez złącze USB-C. Stacja posiada dwa 50 mm przetworniki, zapewniające wysokiej jakości dźwięk stereofoniczny, pozbawiony zniekształceń. Oczywiście ma też technologię Bluetooth, więc może pełnić rolę bezprzewodowego głośnika odtwarzającego muzykę ze smartfonów. Natomiast wbudowana bateria o pojemności 4000 mAh, zapewnia do 14 godzin pracy.

Flang3

Flang wraz ze stacją dokującą pojawi się w sprzedaży już we wrześniu w cenie 149 dolarów. Więcej informacji na temat produktu uzyskacie na stronie Kickstartera.

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.