FoldiMate poskłada nasze pranie

Marek Cekaw
FoldiMate poskłada nasze pranie

Jeśli zawsze miałeś problem z poskładaniem upranych właśnie ubrań, aby można je było potem ładnie ułożyć na półkach szafy, to nie musisz się już tym przejmować. Pracę tę wykona bowiem za Ciebie maszyna o nazwie FoldiMate.

0

FoldiMate to niezwykłe urządzenie skonstruowane specjalnie dla osób, które nie potrafią dobrze składać ubrań po praniu. Teraz już nie muszą doskonalić u siebie tej umiejętności, gdyż powstała maszyna, która ich w tym wyręczy.

Wystarczy tylko włożyć przyczepić koszulę, spodnie, czy inny element garderoby do specjalnego taśmociągu i uruchomić sprzęt. Ubranie zostanie wciągnięte do wnętrza, gdzie mechaniczne ramiona nie tylko dokładnie je złożą, ale też użyją dyszy parowej by usunąć zagniecenia, a nawet spryskają perfumami lub zmiękczaczem, aby było miękkie i pachnące.

Warto dodać, że technologia zastosowana w FoldiMate nie jest nowa, stosowana jest od lat na skalę przemysłową w maszynach wykorzystywanych w pralniach. Teraz jednak udało się zmniejszyć ją na tyle, aby można ją było stosować w domu. Pod warunkiem, że kogoś będzie na to stać, gdyż urządzenie, które pojawi się w sprzedaży w 2018 roku, kosztować ma 700-850 dolarów. Jeśli jednak mamy dużą rodzinę, taka inwestycja może się szybko zwrócić.

pranie1

Źródło: Ubergizmo.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.