Foldio 2 - domowe studio fotograficzne

Marek Cekaw
Foldio 2 - domowe studio fotograficzne

Osoby, które często sprzedają w sieci różne przedmioty lub też recenzują dla internetowych serwisów akcesoria lub smartfony, potrzebują odpowiedniego sprzętu do robienia wyraźnych zdjęć. Nie trzeba jednak kupować profesjonalnego wyposażenia, wystarczy bowiem domowe studio fotograficzne Foldio 2.

0

Foldio 2 to urządzenie zaprojektowane dla osób, które potrzebują sprzętu służącego do wykonywania dobrej jakości zdjęć, a nie mają w domu tyle miejsca, by pomieścić profesjonalne reflektory oraz inne wyposażenie używane na co dzień przez fotografów. Jest to następca mini-studia wprowadzonego na rynek w ubiegłym roku, które tym razem jest odrobinę większe, dzięki czemu pozwala nam fotografować większe przedmioty.

Produkt został wykonany z laminowanego papieru, którzy trzyma się na neodymowych magnesach. Można go więc złożyć w celu łatwiejszego transportu, gdyż wówczas zmieści się w szufladzie lub niewielkiej torbie.
Wyposażono go także w LED'owe lampy zasilane bateriami, które odpowiednio doświetlają fotografowany obiekt, zapewniając jasne światło o temperaturze barwy 5700 K. Dzięki zwiększeniu wielkości w porównaniu do poprzedniego modelu, obecnie można w nim fotografować przedmioty o maksymalnej długości 39 cm

Produkcja Foldio 2 zostanie sfinansowana z pieniędzy zebranych podczas internetowej zbiórki. Jeśli teraz wesprzemy projekt kwotą 69 dolarów, otrzymamy Fuldio 2 z podwójnymi paskami lamp LED, a także trzema tłami: białym, szarym i czarnym, jak również specjalną aplikację pozwalającą edytować wykonane zdjęcia. Produkt trafi na rynek w marcu przyszłego roku.

foldio-2_1

Źródło: Kickstarter.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.