Fourneau Cast Iron Bread Oven 2.0: domowy piec do chleba

Marek Cekaw
Fourneau Cast Iron Bread Oven 2.0: domowy piec do chleba

Firma Fourneau wprowadziła do sprzedaży nowy produkt, który znacznie ułatwia pieczenie chleba we własnym domu. Cast Iron Bread Oven 2.0, to bardzo poręczna forma pełniąca funkcję kompaktowego pieca.

0

W dzisiejszych czasach pieczenie chleba we własnym domu nie stanowi żadnego problemu. W sklepach jest bowiem szeroki wybór maszyn, które wykonają to zadanie za użytkownika, a jego rola sprowadza się jedynie do wrzucenia składników. Nie wszyscy jednak preferują takie rozwiązanie i wielu wolałoby prawdziwy piec chlebowy. Na zakup takowego trudno sobie jednak pozwolić, więc nieco tańszą alternatywą może być Cast Iron Bread Oven 2.0, firmy Fourneau.

Fourneau Cast 1

Jest to niewielki piec do pieczenia chleba i bułek, przeznaczony do używania w naszych domowych piekarnikach. Produkt wykonany został z grubego żeliwa, więc jest bardzo solidny, a dzięki temu konstrukcja równomiernie rozprowadza ciepło, co jest bardzo ważne podczas pieczenia. Urządzenie dysponuje także specjalnymi zaworami uwalniającymi nadmiar pary, przez co przygotowane pieczywo będzie mieć chrupiącą skórkę.

Fourneau Cast 2

Fourneau Cast Iron Bread Oven 2.0 oferowany jest w cenie 245 dolarów, więc nie jest to produkt tani. Ale łatwość obsługi oraz przede wszystkim smak domowego pieczywa, powinny zrekompensować wysoką cenę.

Fourneau Cast 3

Źródło: Gadgetsin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.