Freggia - sprzęt AGD we włoskim wzornictwie

Adam Kwiatkowski
Freggia - sprzęt AGD we włoskim wzornictwie

Rynek sprzętów AGD jest dosyć hermetyczny, od lat królują na nim znane marki. Freggia to nowa marka, która chce podbić gusta klientów włoskim wzornictwem. Dystrybutorem urządzeń Freggia w Polsce jest firma Fredzha z Warszawy.

0

Sprzęty kuchenne są rzadko wymieniane, powinny funkcjonować przez lata, z długą gwarancją producenta. AGD z logotypem Freggia nawiązują do włoskiego wzornictwa. Urządzenia zaprojektowano jako funkcjonalne, ergonomiczne i bezpieczne wyposażenie do każdej kuchni.

W ofercie firmy znajdują się urządzenia Freggia w pełnym asortymencie płyt: gazowych, elektrycznych, ceramicznych i indukcyjnych oraz mieszanych. Ofertę dopełnia gama piekarników elektrycznych i gazowych, z funkcją termoobiegu. 

W ofercie producenta znajdują się również urządzenia wolnostojące: pralki i zamrażarki, a także dwie linie kuchenek: Moderno – obejmującej urządzenia gazowo-elektryczne, gazowe i ceramiczno-elektryczne, oraz Professionale – kuchnie o szerokości 90 cm, ogromnej powierzchni roboczej i piekarnikach o pojemności powyżej 100 litrów.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.