Freggia CHCT5X: okap kuchenny do zabudowy

Jakub Kornacki
Freggia CHCT5X: okap kuchenny do zabudowy

Okap kuchenny Freggia CHCT5X przeznaczony do zabudowy jest praktycznym i funkcjonalnym urządzeniem, które powinno znaleźć się na wyposażeniu każdej kuchni.

0

Freggia CHCT5X został wyposażony w szereg technologicznych rozwiązań, które przekładają się na efektywną oraz wydajną pracę. Minimalna konstrukcja urządzenia przeznaczonego do zabudowy mierzy zaledwie 50 cm szerokości. Mimo to producent zastosował w okapie wydajny silnik, który potrafi pracować z mocą ponad 696 m3/h. OKAP KUCHENNY FREGGIA CHCT5X_a

Okap został wyposażony w szereg przydatnych funkcji. Najważniejszą z nich wydaje się być funkcja Clear Air, która automatycznie aktywuje pracę okapu co godzinę. W ten sposób można liczyć na jak najlepszą cyrkulację powietrza w kuchni. Wbudowany timer pozwoli ustawić czas, po jakim okap ma się samodzielnie wyłączyć.OKAP KUCHENNY FREGGIA CHCT5X

Do dyspozycji użytkownika przeznaczono cztery tryby pracy. Wśród nich najważniejszy jest intensywny, który został przeznaczony do wykorzystania w trakcie, a także bezpośrednio po gotowaniu. Producent wyposażył urządzenie we wskaźnik zanieczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych i węglowych, które automatycznie poinformują o konieczności wyczyszczenia urządzenia.

W Freggia CHCT5X zastosowano eleganckie podświetlenie LED. Okap prezentuje się stylowo i nowocześnie. Urządzenie w kolorze inox (srebrnym) sprawia, że z łatwością wkomponuje się do każdego wnętrza kuchennego. 

Okapy kuchenne Freggia znajdziesz tutaj.

Źródło: Freggia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.