Freggia CHPA9GTB: powiew świeżości w Twojej kuchni

Jakub Kornacki
Freggia CHPA9GTB: powiew świeżości w Twojej kuchni

Okap przyścienny Freggia CHPA9GTB gwarantuje krystaliczne powietrze podczas długotrwałego gotowania, nawet w kuchniach o dużych powierzchniach. Urządzenie wyróżnia się dużą wydajnością, cichą pracą i nowoczesnym, eleganckim wzornictwem.

0

Okap jest niezwykle praktycznym, funkcjonalnym i potrzebnym urządzeniem w kuchni. Jego zastosowanie wiążę się z ochroną mebli przed osadzaniem się tłuszczu i wilgoci z przygotowywanych potraw. Urządzenie to eliminuje również nieprzyjemne zapachy i zapewnia świeże powietrze. Freggia CHPA9GTB został zaprojektowany w taki sposób, aby jego praca była praktycznie niezauważalna, a model zapewniał jednocześnie najlepszą cyrkulację powietrza w każdej kuchni.

OKAP KUCHENNY FREGGIA CHPA9GTBW

Sercem okapu przyściennego Freggia CHPA9GTB jest wydajny silnik, który zapewnia wysoką wydajność - ponad 700 m3/h, dzięki czemu urządzenie sprawdzi się w dużych pomieszczeniach. Model wyposażono w specjalną funkcję Clean Air, która automatycznie zapewnia właściwą cyrkulację powietrza w kuchni, nawet wtedy, kiedy urządzenie jest wyłączone. Cyrkulacja powietrza załącza się samodzielnie co godzinę na minimalnej prędkości. Wbudowany timer stwarza możliwość zaprogramowania automatycznego uruchomienia się okapu.

OKAP KUCHENNY FREGGIA CHPA9GTBS

Freggia CHPA9GTB wyposażono w aluminiowy filtr, który można bezproblemowo wyczyścić nawet w zmywarce. Zapewnia on dużą wytrzymałość urządzenia nawet przy intensywnej pracy. Filtr węglowy odpowiada z kolei za eliminację nieprzyjemnych zapachów powstających podczas gotowania różnych potraw. Nad sprawnością filtrów czuwa automatyczny wskaźnik zanieczyszczenia. Okap prezentuje się stylowo i nowocześnie.

Ceny okapu Freggia CHPA9GTB rozpoczynają się od 2319 zł.

Źródło: Freggia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.