Freggia LBF28597B: elegancka chłodziarko-zamrażarka

Jakub Kornacki
Freggia LBF28597B: elegancka chłodziarko-zamrażarka

Stylowa, praktyczna, nowoczesna i energooszczędna - to kluczowe cechy, jakimi można wyróżnić najnowszą chłodziarko-zamrażarkę. W Freggia LBF28597B znajdziemy więcej miejsca do przechowywania artykułów spożywczych.

0

Freggia LBF28597B to bardzo elegancka chłodziarko-zamrażarka, którą zaprojektowano w stylowym, antracytowym kolorze. Urządzenie wyróżnia się niepowtarzalnym charakterem i z pewnością odnajdzie się w nowoczesnym wyposażeniu wnętrza kuchennego. To, co wyróżnia lodówkę na pierwszy rzut oka to niewielka, bo tylko 70-centymetrowa szerokość. Wszystkich z pewnością zaskoczy spora pojemność wnętrza - aż 415 litrów!

Freggia LBF28597B_mini[1]

Freggia LBF28597B zastosowano najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne, które mają zapewnić optymalne warunki dla przechowywanych artykułów spożywczych. Lodówka wykorzystuje system No Frost, czyli inteligentne chłodzenie bez wilgoci i uporczywego szronu. Lodówka ma klasę klimatyczną T, co oznacza, że zapewnia skuteczne chłodzenie w wysokiej temperaturze otoczenia sięgającej nawet +43oC.

Freggia LBF28597B_detal[1]

Freggia LBF28597B to produkt skierowany do użytkowników. Mogą oni bowiem wybrać kilka ciekawych funkcji. Wśród nich znajduje się np. funkcja Super, która sprawia, że dwukrotnie szybciej można zamrozić świeże produkty. Z kolei opcja Holiday aktywuje tryb oszczędzania energii i zapewnia optymalne warunki do przechowywania produktów podczas nieobecności domowników.

Lodówka Freggia LBF28597B jest dostępna w sprzedaży w cenie 4649 zł.

Źródło: Freggia, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.