Funkcjonalna lodówka do zabudowy Liebherr IKB 3550 Premium

Jakub Kornacki
Funkcjonalna lodówka do zabudowy Liebherr IKB 3550 Premium

Liebherr IKB 3550 Premium jest ostatnim urządzeniem z nowej serii chłodziarko-zamrażarek do zabudowy w ofercie producenta. Zaawansowane technologicznie urządzenie wykorzystuje wiele funkcjonalnych rozwiązań, dzięki którym przechowywanie produktów stanie się proste i długotrwałe.

0

Liebherr IKB 3550 Premium charakteryzuje się dużym wnętrzem, do którego można zmieścić wiele artykułów spożywczych. Urządzenie wykorzystuje dużą strefę BioFresh, w skład której wchodzą aż trzy szuflady zapewniające idealny klimat dla długotrwałej świeżości produktów. Technologia automatycznie dostosowuje obieg powietrza do rodzaju przechowywanego jedzenia - dwie szuflady umożliwiają płynną regulację wilgotności powietrza. Opcja DrySafe została przystosowana do przechowywania mięsa, ryb i produktów mlecznych, bowiem oferuje niską wilgotność. Z kolei funkcja HydroSafe została przeznaczona dla warzyw i owoców, które wymagają dużej wilgotności.ua5

Chłodziarko-zamrażarka Liebherr IKB 3550 Premium oferuje proste, niemalże intuicyjne elektroniczne sterowanie MagicEye. Do dyspozycji użytkownika jest również wyświetlacz LED, panel dotykowy Touch oraz cyfrowy wskaźnik temperatury. Za delikatne i dokładne domykanie drzwi odpowiada technologia SoftSystem, z kolei mechanizm SoftTelescopic zapewnia samoczynne, ciche wsuwanie szuflad.

Chłodziarko-zamrażarka do zabudowy Liebherr IKB 3550 Premium jest już dostępna w sprzedaży, a jej ceny rozpoczynają się od 5279 zł.

Źródło: Liebherr, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.