Funkcjonalne lodówki w przystępnych cenach

Jakub Kornacki
Funkcjonalne lodówki w przystępnych cenach

Na rynku pojawiły się dwa nowe modele lodówek z serii RB29 i RB31 firmy Samsung. Urządzenia wyróżniają się odpowiednimi wymiarami, ciekawym projektem wnętrza oraz przystępną ceną.

0

Lodówki mają 185 cm wysokości, 595 cm szerokości oraz 668 cm głębokości. Mimo to komora chłodnicza pomieści w sobie wiele pojemników z żywnością. W modelu RB31FDRNDSA dodatkowo umieszczono dystrybutor wody. Urządzenia posiadają obudowę wykonaną z eleganckiej stali nierdzewnej. Niebieski wyświetlacz LED pełni funkcję dotykowego panelu sterującego.

lodówka Samsung

System No-Frost eliminuje problem osadzającego się wewnątrz zamrażarki lodu oraz szronu na produktach. W środku lodówki znajduje się szuflada przygotowana na owoce oraz warzywa. Wysuwana półka Easy Slide ułatwia dostęp do produktów znajdujących się w głębi. Zaprojektowano również półkę na napoje oraz wino. Użytkownik może dowolnie przymocować balkoniki w drzwiczkach urządzenia. Specjalny uchwyt zapobiega poruszaniu się butelek podczas otwierania lodówki. W zamrażarce umieszczono szufladę, którą można całkowicie wysunąć.

lodówka Samsung

System Multi Flow kontroluje odpowiedni poziom temperatury w chłodziarce. Tryb Vacation umożliwia przełączenie pracy zamrażarki na tryb ekonomiczny. Dzięki temu rozwiązaniu urządzenie pobiera mniej prądu, a zachowuje ten sam styl działania.

Lodówki są już w sprzedaży, a ich ceny wynoszą odpowiednio:
- model RB31FDRNDSA - 3029 zł
- model RB29FERNCSS - 2699 zł

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.