GARDENA 4069 R80Li: zrobotyzowana kosiarka do naszego ogrodu

Marek Cekaw
GARDENA 4069 R80Li: zrobotyzowana kosiarka do naszego ogrodu

Koszenie trawy w ogrodzie w dzisiejszych czasach nie jest już tak uciążliwym zadaniem jak jeszcze kilka lat temu. Obecnie nie musimy się nawet ruszać z wygodnej kanapy, gdyż tę czynność wykona za nas zrobotyzowana kosiarka taka jak GARDENA 4069 R80Li.

0

Najnowszy produkt firmy GARDENA, to urządzenie, które wyręczy nas w koszeniu trawy, przejmując na siebie w całości ten przykry obowiązek. Sprzęt działa na podobnej zasadzie jak zrobotyzowany odkurzacz, umożliwiając koszenie trawy na regulowaną wysokość wynoszącą od 2 do 5 cm. Kosiarka jest oczywiście w pełni autonomiczna i samodzielnie ustala trasę, po której będzie się poruszał, choć właściciel może oczywiście ograniczyć obszar koszenia, przy pomocy specjalnych znaczników.

GARDENA 4069 R80Li 1

Urządzenie wyposażono w możliwość programowania harmonogramu pracy, zaś wodoodporna obudowa umożliwia działanie także podczas deszczu. Producent zadbał też o niski hałas podczas działania sprzętu oraz zabezpieczenie antykradzieżowe, które w przypadku tak cennego sprzętu jest niezwykle przydatne. Kosiarka na jednym ładowaniu baterii może skosić do 800 m kw. trawy, jednakże nie posiada żadnego pojemnika, więc to co zetnie, pozostawia na miejscu.

GARDENA 4069 R80Li 2

GARDENA 4069 R80Li można zakupić w cenie 1434,60 dolarów.

GARDENA 4069 R80Li 3

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.