GE Artistry - lodówka w stylu retro

Marek Cekaw
GE Artistry - lodówka w stylu retro

Miłośnicy klimatów retro, których kuchnia urządzona jest w stylu lat 70-tych ubiegłego stulecia, a którym brakuje do kompletu odpowiedniej lodówki, powinni zainteresować się najnowszym modelem chłodziarki Artistry firmy GE.

0

Lodówka należy do nowej kolekcji produktów wykonanych w stylu retro, dopasowanych wzornictwem oraz detalami do klimatów sprzed kilkudziesięciu lat. Produkty dostępne są więc w żywych, cukierkowych wręcz kolorach i wyposażone w metalizowane klamki oraz chromowane detale.

Chłodziarka ma szerokość 77 cm i dysponuje łączną pojemności 570 litrów. Wyposażono ją w drzwi polakierowane na wysoki połysk, wygodny system sterowania temperaturą, a także opcjonalną, łatwo instalowaną maszynę do produkcji lodu. Produkt posiada wygodne w użyciu regulowane półki, wiele uchwytów na napoje, a także szuflady na produkty. Wbudowano w nią także szereg sensorów utrzymujących idealną temperaturę zarówno w sekcji chłodziarki, jak również lodówki.

Lodówka GE Artistry dostępna jest w szerokiej gamie kolorów (m.in. błękitny, czerwony, zielony itp.), a kosztuje około 1100 dolarów.

ge-artistry-retro-fridge-1

ge-artistry-retro-fridge-2

ge-artistry-retro-fridge-3

ge-artistry-retro-fridge-4

Źródło: Geappliances.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.