GE Café Series - lodówka z ekspresem do kawy

Marek Cekaw
GE Café Series - lodówka z ekspresem do kawy

Wypicie porannej kawy do dla wielu z nas codzienny rytuał, podobnie jak sięgnięcie do lodówki po składniki na śniadanie. Dzięki lodówce GE Café Series nie będziemy musieli się dużo nachodzić, ekspres do kawy został w nią wbudowany.

0

Wprowadzane na rynek wielofunkcyjnych sprzętów kuchennych nie jest niczym nowym i ta zasada dotyczy także lodówek, w których często wbudowane są np. dystrybutory wody lub kostkarki do lodu. Firma GE Appliances stworzyła jednak lodówkę, która oferuje nieco inne funkcje, mianowicie może nam zaparzyć kawę.

GE Café Series to najnowszy produkt stworzony we współpracy z firmą Keurig, producentem wysokiej klasy ekspresów do kawy. Lodówka z systemem French Door, w miejscu gdzie zwykle instaluje się dozownik wody, ma wbudowany ekspres do kawy.

Dzięki jego pełnej integracji z lodówką, zaparzenie ulubionego napoju, jest niemal tak proste, jak nalanie sobie szklanki wody. Ekspres został wyposażony w specjalny moduł, w którym stawiamy filiżankę lub szklankę (rozmiary S, M oraz L), a gdy kawa już będzie gotowa z obudowy wyjeżdżą dysza napełniająca nam kubek. Cały proces trwa zaledwie kilka minut, a system jest w pełni bezpieczny zarówno dla użytkownika, jak i samej lodówki, a więc podgrzewana woda dzięki odpowiedniej izolacji w żaden sposób nie wpływa na wzrost temperatury we wnętrzu.

By stać się posiadaczem tej niezwykłej lodówki trzeba nie tylko posiadać 3300 dolarów, gdyż tyle właśnie będzie kosztować, lecz także poczekać aż do jesieni tego roku, ponieważ dopiero wtedy GE Appliances wprowadzi ją do sprzedaży.

lg_ekspres1

lg_ekspres2

Źródło: Geappliances.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.