GE Monogram ZET1FHSS - pierwszy piekarnik z systemem French Door

Marek Cekaw
GE Monogram ZET1FHSS - pierwszy piekarnik z systemem French Door

Zazwyczaj system French Door stosowany jest w lodówkach, tymczasem firma GE udowadnia, że równie dobrze spisuje się także w piekarnikach. Dlatego zapowiada wprowadzenie na rynek nowego modelu ZET1FHSS należącego do linii Monogram.

0

ZET1FHSS będzie pierwszym na rynku piekarnikiem przeznaczonym do zabudowy kuchennej, wyposażonym w popularny system French Door, łączący w sobie wygodę użytkowania z zaawansowaną technologią oraz wydajnością.

Dzięki temu, że w odróżnieniu od zwykłych piekarników drzwi otwierają się po środku zamiast na górze, możemy stać bliżej urządzenia wyjmując i wkładając produkty, zachowując jednocześnie dystans od gorącego wnętrza. Takie rozwiązanie jest wygodniejsze, szczególnie gdy wkładamy kilkukilogramowego indyka i na pewno znacznie redukuje ryzyko oparzenia.

Zaletą tego rozwiązania jest również to, że przed piekarnikiem potrzeba mniej wolnego miejsca, a więc GE Monogram świetnie nadaje się do mniejszych kuchni z ograniczoną przestrzenią.

Produkt dostępny będzie w wersji wykończonej nierdzewną stalą i kosztować ma 44699 dolarów. Na rynku pojawi się już w lutym przyszłego roku.

ge-french-door-wall-oven1

Źródło: Monogram.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.