Garmin DriveAssist 50LMT: nawigacja z wideorejestratorem

Jakub Kornacki
Garmin DriveAssist 50LMT: nawigacja z wideorejestratorem

Garmin DriveAssist 50LMT jest nowo zaprezentowanym systemem nawigacyjnym, który wyposażono we wbudowaną kamerę samochodową rejestrującą każdy metr przebytej trasy. Uniwersalne urządzenie pojawi się w sprzedaży na początku kwietnia.

0

Garmin DriveAssist 50LMT jest innowacyjnym urządzeniem, które łączy w sobie funkcjonalność systemu nawigacyjnego z wideorejestratorem samochodowym. Producent wyposażył model w 5-calowy dotykowy wyświetlacz, który jest czytelny nawet w mocnym słońcu i umożliwia proste poruszanie się po menu urządzenia. Zakupują funkcjonalne urządzenie użytkownik zyskuje dostęp do szczegółowych map Polski oraz wszystkich krajów Europy z możliwością bezpłatnej i bezterminowej aktualizacji.wc2

System nawigacyjny Garmin DriveAssist 50LMT został wyposażono w szereg innowacyjnych funkcji ostrzeżeń dla kierowcy. Do jego dyspozycji przystosowano funkcję asystenta parkowania oraz system ostrzegania przed kolizją. System ten ostrzega kierowców o zachowaniu zbyt bliskiej odległości od poprzedzającego go pojazdu. Dodatkowo użytkownik jest stale informowany o miejscach, w których dokonywana jest kontrola prędkości.wc1

Garmin DriveAssist 50LMT oferuje możliwość zarządzania poprzez komendy głosowe. Rozbudowane funkcje telefoniczne stwarzają możliwość używania urządzenia jako zestawu głośnomówiącego. Garmin DriveAssist 50LMT dodatkowo rejestruje każdy metr przebytej drogi za pomocą kamery zastosowanej z przedniej strony urządzenia. Materiał rejestrowany jest w pętli i zapisywany na karcie microSD - w zestawie znajduje się karta o pojemności 4GB.

Nawigacja z wbudowaną kamerą Garmin DriveAssist 50LMT będzie dostępna w sprzedaży na początku kwietnia. Cena urządzenia będzie wynosiła około 1560 zł.

Źródło: Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.