Garmin DriveSmart 51/61: zaawansowane nawigowanie

Jakub Kornacki
Garmin DriveSmart 51/61: zaawansowane nawigowanie

Garmin DriveSmart 51/61 to najnowsze modele nawigacji samochodowych gps, które własnie pojawiły się w ofercie producenta. Zaawansowane technologie zastosowane w nowych produktach mają być gwarantem precyzyjnego wyznaczania trasy. 

0

Garmin DriveSmart 51 oraz Garmin DriveSmart 61 nawiązują bezprzewodowe połączenia Bluetooth, które oferują kierowcom rozbudowaną funkcjonalność. Dzięki niemu istnieje możliwość skorzystania z bezpłatnych usług producenta. Wśród nich znajduje się między innymi informacja o korkach czy wolnych miejscach parkingowych w centrum dużych miast. Funkcja LiveTrack w czasie rzeczywistym informuje użytkowników o przebiegu podróży.

GarminDrive2017Garmin DriveSmart 51/61 oferują rozbudowaną łączność Wi-Fi, za pomocą której użytkownik może liczyć na łatwą aktualizację map oraz oprogramowania podczas wykorzystania darmowego połączenia z domową siecią bezprzewodową. W ofercie producenta są dostępne dwie wersje tych nawigacji: z 5-cio oraz 6,95-calowym ekranem dotykowym o wysokiej rozdzielczości. Jest on przejrzysty i czytelny, a intuicyjne menu ułatwia posługiwanie się urządzeniem.Garmin-Drive2017 (1)

Garmin DriveSmart 51/61 oferuje możliwość nawiązania stabilnego sygnału łączności. Do dyspozycji użytkownika przeznaczono bowiem zestaw głośnomówiący Bluetooth, funkcję sterowania głosowego oraz inteligentne powiadomienia (wiadomości SMS i alerty z aplikacji mobilnych pojawiają się wprost na ekranie nawigacji).

Źródło: Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.