Garmin Zumo 590LM - solidna nawigacja dla motocyklistów

Marek Cekaw
Garmin Zumo 590LM - solidna nawigacja dla motocyklistów

W 2012 roku opisywaliśmy Zumo 350LM, poręczną nawigację przeznaczoną dla motocyklistów. W tym roku firma Garmin wprowadza na rynek jej bardziej zaawansowany model Zumo 590LM.

0

Poprzedni model dysponował 4,3-calowym ekranem dotykowym zamkniętym w wodoszczelnej obudowie. Nowa wersja będzie z pewnością znacznie wygodniejsza w obsłudze, gdyż posiada 5-calowy ekran, który w dodatku może być obsługiwany w rękawicach. Produkt jest poza tym odporny na oblanie paliwem co w przypadku tankowania motocykla nie jest rzadkością, a także zapewnia dobrą widoczność nawet w pełnym słońcu.

Oprócz typowych funkcji dostarczanych przez każdą nawigację, Zumo 590LM posiada kilka bardziej zaawansowanych opcji. Należą do nich m.in. integracja z odtwarzaczem MP3 oraz kompatybilność z Pandorą, iPhonem oraz iPodem. Dzięki temu sterowanie odtwarzaczem realizowane jest bezpośrednio z ekranu nawigacji.

Inną kluczową funkcją Zumo 590LM jest dostarczanie informacji pogodowych oraz danych o korkach, które przekazywane są przez specjalną aplikację na smartfona. Poza tym komunikaty nawigacji mogą być słuchane przez wewnętrzny system komunikacji zainstalowany w kasku, a jakby tego było mało, nawigacja współpracuje z systemem Garmina monitorującym ciśnienie w oponach oraz wspiera kamerę VIRB.

Zumo 590LM pojawi się na rynku w tym miesiącu w cenie 800 dolarów.

Garmin Zumo 590LM_1

Źródło: Garmin.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.