Garmin vívosmart HR: opaska fitness dla aktywnych

Jakub Kornacki
Garmin vívosmart HR: opaska fitness dla aktywnych

Opaska fitness Garmin vívosmart HR przeznaczona dla sportowców monitoruje codzienną aktywność fizyczną użytkownika. Wysokiej jakości urządzenie w swojej pracy wykorzystuje innowacyjne rozwiązania technologiczne.

0

Opaskę fitness Garmin vívosmart HR wyposażono w elegancki, lekki, a przede wszystkim wygodny pasek, który doskonale przydaje się w codziennym użytkowaniu oraz wykonywaniu nawet najbardziej ciężkich treningów. Producent zaznacza, że wbudowana, w pełni naładowana bateria zapewni nawet 5-dniową pracę, z kolei zgodność opaski z certyfikatem wodoodporności do 50 metrów sprawia, że praktycznie nigdy nie trzeba zdejmować jej z nadgarstka. 

Zaawansowane technologicznie urządzenie zostało wyposażone w szereg funkcjonalnych rozwiązań. Opaska monitoruje liczbę przebytych kroków, spalonych kalorii, pokonanej odległości, tętna. Dodatkowo Garmin vívosmart HR informuje użytkownika o dokładnym czasie, a także komunikuje o dodatkowym wysiłku użytkownika informując w ten sposób o pokonywanej różnicy wzniesień oraz mierzy intensywność wykonywanych ćwiczeń. Model wyposażono w wysokociśnieniomierz barometryczny. Intensywność ćwiczeń szacowana jest na podstawie tętna.um1

Garmin vívosmart HR informuje użytkownika o tym, jak długo jest on w spoczynku, czyli nie wykonuje żadnej aktywności fizycznej. Dodatkowo opaska określa aktualny poziom aktywności i ustala spersonalizowaną, dzienną liczbę kroków do pokonania, motywując w ten sposób użytkownika do aktywności fizycznej. Zastosowana funkcja smart w połączeniu ze współpracą z nowoczesnymi smartfonami informuje użytkownika o przychodzących powiadomieniach, takich jak przychodzące wiadomości czy zdarzeniach na serwisach społecznościowych. Dodatkowo automatycznie przesyła wyniki użytkownika do aplikacji Garmin Connect, w której to użytkownicy mogą wymieniać się pomiędzy sobą poszczególnymi wynikami treningowymi.

Opaska fitness Garmin vívosmart HR dla aktywnych pojawi się w sprzedaży jeszcze w tym miesiącu. Jej cena jest jeszcze nieznana.

Źródło: Garmin, AGDLab.pl.

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.