Geneva Lab Touring/xS: bezprzewodowy głośnik o dużej mocy

Marek Cekaw
Geneva Lab Touring/xS: bezprzewodowy głośnik o dużej mocy

Firma Geneva Lab pokazała najnowszy model głośnika przenośnego, który zadowoli osoby uwielbiające głośno słuchać muzyki. Touring/xS wyposażono w aż 40 W wzmacniacz i dużą baterię zapewniającą do 20 godzin pracy.

0

Na początku bieżącego roku firma Geneva Lab wprowadziła do sprzedaży przenośny głośnik Touring/S FM/DAB, wyposażony w analogowy oraz cyfrowy tuner radiowy. Teraz wykorzystała wzornictwo tego produktu, by stworzyć nowy model Touring/xS, o nieco okrojonej funkcjonalności w porównaniu do poprzednika.

Touring/xS nie oferuje wyszukanego i nowoczesnego wzornictwa. To prosta konstrukcja o długości 17 cm, wyglądem przypominająca dawne radioodbiorniki przenośne. Głośnik wyposażono w wzmacniacz klasy D, który zapewnia 40 W mocy muzycznej dla każdego z dwóch przednich głośników aktywnych, wspieranych przez tylny pasywny radiator.

Sprzęt dysponuje technologię Bluetooth 4.1 oraz 3,5 mm gniazdem jack dla osób, które nie korzystają ze smartfonów. Jego pojemna bateria zapewni natomiast do 20 godzin nieprzerwanego słuchania muzyki.

Touring/xS oferowany będzie w czterech wersjach kolorystycznych, a do sprzedaży wejdzie już w grudniu w cenie 135 funtów.

Geneva Lab

Źródło: Whathifi.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.