Geneva Model S Wireless DAB+ - umili muzyką każdą podróż

Marek Cekaw
Geneva Model S Wireless DAB+ - umili muzyką każdą podróż

Szwajcarska firma Geneva wprowadza na rynek kolejną generację swego wielofunkcyjnego, kompaktowego systemu audio, który zadebiutował na rynku w 2006. Model Sound System Model S Wireless DAB+ został wyposażony w cyfrowy tuner radiowy i świetnie nadaje się na towarzysza podróży, umilając ją dobrą muzyką. 

0

Sound System Model S to urządzenie produkowane już od niemal ośmiu lat, które cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród konsumentów, lecz także prasy branżowej. W 2010 roku poprzedni model zdobył wyróżnienie International Design Magazine Products, a teraz wchodzi na rynek jego następca.

Nowy model nazywa się Model S Wireless DAB+ i łączy w sobie funkcjonalność głośnika z technologią Bluetooth współpracującego z urządzeniami mobilnymi, podróżnego zegarka z budzikiem, jak również cyfrowego radioodbiornika z tunerem DAB+ oraz możliwością zaprogramowania sześciu stacji.

Za naciśnięciem jednego przycisku, użytkownik może do głośnika streamować muzykę z tabletu, laptopa, lub dowolnego urządzenia przenośnego wyposażonego w technologię Bluetooth. Analogowe wejście 3,5 mm pozwala natomiast podłączyć go np. peceta, odtwarzacza DVD, telewizora lub konsoli do gier.

O odpowiednią jakość dźwięku dba para pełnozakresowych 3-calowych przetworników o mocy 15 W każdy operująca w zakresie częstotliwości od 75 Hz do 20 kHz, wspomagana przez dwa dynamiczne porty basowe. Przetworniki są indywidualnie zasilane przez cyfrowe wzmacniacze klasy D.

Model S Wireless DAB+ oferowany jest w wersji białej, czarnej oraz czerwonej, a kosztuje 480 franków.

Geneva Sound System1

Geneva Sound System2

Geneva Sound System3

Źródło: Genevalab.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.