GigaTent Red: składana lodówka na kemping

Marek Cekaw
GigaTent Red: składana lodówka na kemping

Firma GigaTent stworzyła bardzo poręczną lodówkę turystyczną, która może przydać się podczas kempingu, pikniku lub innych form spędzania czasu na świeżym powietrzu. Produkt jest nie tylko poręczny, ale też składany, więc nie zajmuje wiele miejsca.

0

Wybierając się latem z rodziną na wypoczynek poza miasto, musimy zadbać o zabranie ze sobą napojów. Jeśli mamy akurat słoneczny dzień, warto aby były to napoje zimne, dlatego przydatna jest w takim wypadku lodówka.

Jeśli nasz relaks nie będzie jednak zbyt długi, to zabieranie ze sobą turystycznej lodówki nie jest zbyt wygodnym rozwiązaniem, gdyż jest to sprzęt ciężki i mało poręczny. W takim wypadku przyda się nam składana lodówka przenośna GigaTent Red. Produkt na pierwszy rzut oka przypomina zwykłą torbę o regulowanej wysokości, lecz w rzeczywistości służy do chłodzenia napojów. Całość jest w pełni składana, więc gdy nie jest używana, zajmuje wówczas mało miejsca. Po rozłożeniu zmieści do 24 puszek z napojem, które wystarczą dla całkiem sporej rodziny lub niewielkiej imprezy w gronie przyjaciół.

GigaTent Red 24 1

Torba wykonana z nylonu, jest oczywiście wodoszczelna oraz izolowana termicznie. Można więc naładować do niej lodu i nie martwić się tym, że szybko się stopi, a torba zacznie przeciekać. Natomiast dwie mocne rączki wyposażone w osłonę z miękkiej pianki ułatwiają przenoszenie lodówki, a zamek błyskawiczny zabezpiecza jej zawartość.

GigaTent Red 24 2

GigaTent Red dostępny jest w cenie 39,99 dolarów.

Źródło: 7gadgets.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.