Głośnik Auris Zwing - muzyka i filmy w jednym

Marek Cekaw
Głośnik Auris Zwing - muzyka i filmy w jednym

Większość głośników wyposażonych w technologię Bluetooth oraz Airplay jest zależne od zewnętrznych źródeł dźwięku i stanowią tylko odbiornik sygnału audio przesyłanego z urządzeń mobilnych. Auris Zwing to zupełnie inny sprzęt, który jest w pełni samowystarczalny.

0

Przenośne głośniki dostępne w sprzedaży nie oferują nam zbyt dużej funkcjonalności i w zasadzie nie potrafią nic więcej poza możliwością współpracy z urządzeniami przenośnymi. Auris Zwing to głośnik, który oferuje znacznie więcej możliwości ze względu na zadecydowanie większą niezależność od źródeł dźwięku.

Można powiedzieć, że w zasadzie jest to komputer, gdyż producent wyposażył go w kolorowy ekran dotykowy oraz prosty w obsłudze interfejs, zaś całość funkcjonuje pod kontrolą doskonale znanej platformy mobilnej Android 4.4 KitKat.

Głośnik dysponuje technologią Bluetooth 4.0 oraz WiFi i wspiera technologię Airplay, co pozwala przesyłać do niego muzykę z urządzeń firmy Apple, bez straty na jej jakości. Znajdziemy w nim także układ NFC zapewniający łatwiejsze parowanie ze smartfonami.

Auris_zwing_1

Auris Zwing wyposażono w dwudrożne głośniki neodymowe, otwór bass refleks oraz głośniki wysokotonowe z kopułkami wykonanymi z jedwabiu. Nie zapomniano także o procesorze DSP, zaś maksymalne natężenie emitowanego przez niego dźwięku wynosi aż 110 dB co umożliwia nagłośnienie całkiem niezłej imprezy. I to również w plenerze, gdyż głośnik ma także wydajną baterię wystarczającą na 20 godzin ciągłej pracy.

Auris_zwing_2

Muzykę możemy odtwarzać z wbudowanej pamięci o pojemności 8 lub 32 GB, rozszerzanej o 64 GB kartą microSD. Auris Zwing potrafi jednak znacznie więcej i dzięki przedniej kamerze możemy dzięki niemu prowadzić wideorozmowy, zaś po podłączeniu złączem HDMI do telewizora, będziemy mogli wyświetlać filmy z YouTube, Hulu, Netflixa oraz wielu innych cyfrowych wypożyczalni.

Producent nie ujawnia na razie ceny Auris Zwing, ale biorąc pod uwagę jego możliwości, możemy oczekiwać, że nie będzie należeć do niskich.

Źródło: The-gadgeteer.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.