Głośnik Pioneer SBX-B30 z wbudowanymi subwooferami

Marek Cekaw
Głośnik Pioneer SBX-B30 z wbudowanymi subwooferami

130 W mocy muzycznej oraz wbudowany podwójny subwoofer, tak wygląda najnowszy głośnik SBX-B30 firmy Pioneer przeznaczony do współpracy z naszymi odbiornikami telewizyjnymi. 

0

Głośniki wbudowane w telewizor, nie zawsze mają zadowalającą jakość dźwięku, więc często zastępowane są soundbarami. Firma Pioneer ma nieco inne rozwiązanie, równie dobrze pasujące do nowoczesnych odbiorników telewizyjnych, a jest nim głośnik SBX-B30.

Urządzenie zostało tak zaprojektowane, aby można było postawić telewizor o maksymalnej wadze do 40 kg, dzięki czemu idealnie komponuje się wizualnie z odbiornikiem. Głośnik wyposażono w technologię Bluetooth umożliwiającą odtwarzanie muzyki pochodzącej z zewnętrznych źródeł, zaś szerokopasmowe głośniki dostarczają czysty dźwięk wspierany przez podwójne subwoofery.

Sprzęt wspiera standard Dolby Digital/DTS i jest łatwy w obsłudze oraz konfiguracji, a do telewizora można go podłączyć tylko jednym kablem.

Zobacz najniższe ceny soundbarów Pioneer

Pioneer SBX-B30 nie jest jeszcze dostępny na polskim rynku, natomiast w Wielkiej Brytanii produkt kosztuje około 230 funtów.

pioneerb30_1

pioneerb30_2

pioneerb30_3

pioneerb30_4

Źródło: Pioneer.eu

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.