Głośnik Sonos One w trzech nowych kolorach

Marek Cekaw
Głośnik Sonos One w trzech nowych kolorach

Sonos nawiązał współpracę z duńską marką HAY, a jej efektem jest limitowana edycja głośnika Sonos One. Specjalna wersja urządzenia będzie oferowana w trzech zupełnie nowych wersjach kolorystycznych.

0

Fani sprzętu audio firmy Sonos, już niebawem będą mogli kupić specjalną edycję głośnika Sonos One. Produkt został opracowany wspólnie z duńską marką HAY i ma być oferowany pod nazwą HAY Sonos One Limited Edition Collection, a powstanie w ograniczonej liczbie egzemplarzy.

Nowy sprzęt od standardowej wersji będzie odróżniał się kolorystyką, gdyż pojawi się w kolorze zielonym, czarnym oraz żółtym. Jeśli chodzi o techniczną stronę sprzętu, w głośniku znajdziemy wbudowanego asystenta Amazon Alexa, który jest obecny również w standardowej wersji. Dzięki temu rozwiązaniu, użytkownik będzie mógł kontrolować jego funkcję przy pomocy komend głosowych.

Oczywiście jeśli nie chcemy korzystać z tego sposobu, nadal pozostaje także firmowa aplikacja mobilna, umożliwiająca zarządzanie dostępną muzyką. A jest jej całkiem sporo, gdyż głośnik ma dostęp do ponad 80 serwisów streamingowych, w tym także tych największych jak Amazon Music, Spotify, Apple Music oraz wielu innych. Dodatkowym atutem jest współpraca z firmowymi głośnikami Sonos Home Sound.

Nowa edycja głośnika Sonos One pojawi się w sprzedaży już we wrześniu u będzie kosztować 229 dolarów. Dla porównania dodam, że standardowy model dostępny jest w cenie 199 dolarów.

Sonos One

Źródło: Sonos.com

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.