Głośnik do telewizora Cinema JBL SB200

Michał Wójcik
Głośnik do telewizora Cinema JBL SB200

Firma JBL zaprezentowała nowy, zintegrowany głośnik zewnętrzny do telewizora o nazwie Cinema SB 200. Czym może się on pochwalić? Otóż jest on urządzeniem typu plug and play. Oznacza to brak konieczności konfiguracji. Składa się z dwóch 3½" głośników basowych i dwóch 1" wysokotonowych, portów bass-reflex, wzmacniaczy i procesora dźwięku. Model ma obudowę typu bass-reflex.

0

Należy wiedzieć, że głośnik jest przeznaczony dla płaskich telewizorów o przekątnej ekranu od 32'' do 40''. Ponadto korzysta on, z autorskiego systemu Harman Display Surrond. Użytkownik ma do dyspozycji także wbudowany dekoder Dolby Digital, analogowe i optyczne wejście audio i funkcję wzmocnienia basu, a także łączność Bluetooth z niemal każdym urządzeniem przenośnym. Ponadto moc wzmacniacza to 60W na każdy kanał. Wymiary urządzenia wynoszą 116 mm x 901 mm x 103 mm przy wadze 5,1 kg.

JBL SB200

JBL SB200

JBL Cinema SB200 będzie można kupić za około 1400 złotych. Wydaje się niezłym rozwiązaniem dla tych, którzy szukają niezłego głośnika za przystępną cenę.

Źródło: JBL

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.