Głośnik kieszonkowy JBL Micro Wireless

Jakub Kornacki
Głośnik kieszonkowy JBL Micro Wireless

JBL Micro Wireless to najnowsze, przenośne urządzenie grające o niewielkich rozmiarach.

0

Bezprzewodowy głośnik ma tylko 83 milimetrów średnicy i waży zaledwie 127 gram. Niewielkie urządzenie można przypiąć w dowolnym miejscu na ubraniu lub schować do kieszeni czy podręcznej torby.

JBL Micro Wireless

JBL Micro Wireless bazuje na bezprzewodowej technologii Bluetooth. Współpracuje z każdym urządzeniem odtwarzającym muzykę, np. Apple iPad, iPhone lub iPod touch oraz smartfonami oraz tabletami z systemem operacyjnym Android lub Windows Mobile. Głośnik wyposażono w pełnozakresowy przetwornik o średnicy 40 milimetrów oraz mocy 3W. Pasmo przenoszenia dźwięku mieści się w granicy 150 Hz - 20 kHz. Producent zapewnia o bogatym i pełnym brzmieniu odtwarzanych utworów muzycznych.

JBL Micro Wireless

Urządzenie wyposażono w baterię litowo-jonową, którą ładuje się za pomocą złącza USB. Zdaniem producenta najnowszy produkt potrafi pracować jednostajnie przez pięć godzin. Głośnik wyposażono również w wejście stereo mini-jack 3,5 milimetra, do którego można podłączyć dowolny odtwarzacz muzyczny posiadający standardowe wejście słuchawkowe.

JBL Micro Wireless jest dostępny w trzech wersjach kolorystycznych: zielonej, czerwonej oraz niebieskiej. Głośnik jest już dostępny w sprzedaży, a jego cena wynosi 270 zł.

Źródło: informacja prasowa, AGDLab.pl

Waszym zdaniem

Brak opinii.

Zaloguj się, aby móc dodawać komentarze.